Mėgstate planuoti iš anksto? Norite sutaupyt!? Išankstiniai kelionių pardavimai – pasirinkimas būtent Jums! Planuojantys iš anksto gali gauti ne tik gerokai pigesnius kelionių pasiūlymus, tačiau ir visos sumos nereikės sumokėti iškart, o pasikeitus planams – galėsite keisti kelionę. Svarbu suprasti savo lūkesčius ir išsirinkti norimą bei tinkamą kelionės paketą.

Išankstiniai pardavimai – kas tai?

Išankstiniai pardavimai paprastai vyksta du kartus per metus, pristatant artėjantį žiemos arba vasaros sezoną. Kelionių organizatoriai likus daugiau nei pusei metų iki žiemos ar vasaros sezono pradžios skelbia išankstinių pardavimų startą. Vasaros išankstiniai pardavimai prasideda rugpjūčio – rugsėjo mėn. Žiemos kelionių išankstiniai pardavimai startuoja kovo – gegužės mėn. Jie skirstomi į poilsinių, pažintinių kelionių (lėktuvu arba autobusu) pardavimus. Į žiemos sezono pardavimus įtraukti ir slidinėjimo pasiūlymai.

Išankstinių kelionių privalumai:

  • Mažesnė pradinės įmokos dalis nei perkant kelionę paskutinę minutę.
  • Dažnai taikoma mažiausios kainos garantija – pigiau nebus.
  • Nemokamas kelionės sąlygų keitimas.
  • Plati kurortų, kelionės datų, trukmių, viešbučių ir kambarių pasiūla.
  • Ir kitos nuolaidos, papildomos naudos ar dovanos.

Svarbu žinoti! Kelionių organizatoriai nustato skirtingas išankstinių pardavimų sąlygas. Vieni organizatoriai orientuojasi į mažiausią kelionės kainą, kiti į kelionės pakeitimo galimybę į kt. Prieš įsigyjant kelionę išankstinių pardavimų metu, pasidomėkite kokios sąlygos galioja Jūsų pasirinktai kelionei.

Išankstiniai pardavimai dažnai yra skirstomi į kelis etapus: pradžioje geriausios sąlygos, vėliau naudos mažėja. Taigi, rūpintis atostogomis iš anksto – tikrai verta!

2019-2020 m. žiemos išankstinių kelionių kryptys: Egipto kurortai: Hurgada, Šarm aš Šeichas, Taba, Marsa Alamas, Jungtiniai Arabų Emyratai, Kanarų salos: Tenerifė, Fuerteventūra, Madeira, Austrijos ir Italijos slidinėjimo kurortai, Zanzibaras, pažintinis kruizas Nilu, Tailandas, Vietnamas, Kuba, Jungtiniai Arabų Emiratai.

Šiemet kviečiame atrasti egzotiškas žiemos sezono naujienas – Balį, Seišelius ar Meksiką.

2020 m. vasaros išankstiniu kelionių kryptys: Turkija, Graikijos salos, Ispanija, Bulgarija, Gruzija, Kroatija, Tunisas, Italija, Juodkalnija, Portugalija, Sešeliai, Indonezija, Albanija.

2020 m. vasaros naujienos: Kefalonijos ir Tasos salos Graikijoje, Istrijos regionas Kroatijoje ir Slovėnijos rivjera.

Domina išankstiniai pasiūlymai? Rašykite mums el. paštu info@pigioskeliones.lt