Slidinėjimo kelionė į Slovakijos Tratus!

Paskelbta: 2017 lapkričio 8

nuo 232 
 • winter-1631805_960_720
 • Jasná GRAND JET
 • 226
 • 227_large
 • 3692_large

Slidinėjimo kelionė į Slovakijos Tratus! (Su pusryčiais) (Išparduota)

 
 • Kaina: nuo 232 
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • Trukmė: 5 dienos
 • Išvykimo data: 2017 gruodžio 26 d.
 • Skrydis: Kelionė autobusu

Slidinėjimo kelionė į Slovakijos Tratus patogiu autobusu. Praleisite 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, o kiekvieną dieną nuvešime iki slidinėjimo trasų ir atgal!

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Pervežimai
 • Viešbutis
Dėmesio! Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Vietų skaičius už šią kainą ribotas. Dėl likusių vietų susisiekite tel. +370 600 26764

Detalus kelionės aprašymas

Slidinėjimo kelionė į Slovakijos Tratus patogiu autobusu. Praleisite 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais, o kiekvieną dieną nuvešime iki slidinėjimo trasų ir atgal!

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Slovakiją. Vakare atvykstame į Liptovsky Mikulaš. Nakvynė viešbutyje.

2 – 3 dienos. Pusryčiai. Vykstame į geriausią Slovakijoje ir visoje Rytų Europoje slidinėjimo kurortą Jasna. Inventoriaus nuoma*, susipažinimas su trasomis. Nemokamas slidinėjimo slidėmis instruktažas pradedantiesiems. Jasna slidinėjimo kurorte yra apie 49 km įvairaus sudėtingumo trasų, iš kurių 30 km padengtos modernia dirbtinio sniego gaminimo sistema, veikia 30 keltuvų.  Slidinėjama kurorto šiauriniame ir pietiniame šlaituose. Šiaurinėje Chopok kalno dalyje, šalia „Otupne“ keltuvo, veikia sniego parkas. Šis slidinėjimo kurortas tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams. Vieną iš vakarų, grupei pageidaujant, vykstame į Slovakų nacionalinį restoraną „Kolybą“**. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Slidinėjimas. Inventoriaus grąžinimas, krikštynų apeigos naujokams, atsisveikinimas su kalnais. Maudynės Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Anksti ryte išvykstame iš Slovakijos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Vykstantiems 12 30 – Naujųjų Metų sutikimas Liptovski Mikulašo miestelio pagrindinėje aikštėje.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

kelionė patogiu autobusu; 4 nakvynės viešbutyje su pusryčiais (kontinentiniai); kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas; kiekvieną dieną nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir atgal; 2 slidinėjimo slidėmis pamokos pradedantiesiems.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

kurorto rinkliava (privaloma); slidinėjimo abonementas ~ 114 EUR slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 12 EUR dienai; bilietai į mokamus objektus ~ 18 EUR; (**) – papildomos pasirenkamos ekskursijos ir pramogos (žr. kelionės atmintinę); medicininių išlaidų draudimas;

Pastabos

išvykimo dieną gali būti pateikti pusryčių paketai; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose, kelionės vadovas ekskursijų neveda.

Kelionės priemokos

4 vakarienės (meniu iš 3 patiekalų) 40,00 €
Kurorto rinkliava vaikui nuo 10 m. ir suaugusiam (privaloma) 4,00 €

GAUKITE GERIAUSIUS KELIONIŲ PASIŪLYMUS!
Neradote tinkamo kelionės varianto? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite karščiausius kelionių pasiūlymus!