WOW! AKCIJA 3+1 vykstant sausio 15 dieną ir gyvenant privačiuose namuose Slovakijoje! Kelionę perkant keturiems keliautojams, trys moka pilną kainą, o ketvirtas keliauja nemokamai!

Kelionės programa

1 diena Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare atvykstame į Slovakiją. Įsikuriame. Nakvynė.

2 – 5 dienos Inventoriaus nuoma*, susipažinimas su trasomis. Dvi nemokamos slidinėjimo slidėmis pamokos pradedantiesiems. Jasna slidinėjimo kurorte yra apie 45 km įvairaus sudėtingumo trasų, iš kurių 27 km padengtos modernia dirbtinio sniego gaminimo sistema, veikia 30 keltuvų. Slidinėjama kurorto šiauriniame ir pietiniame šlaituose. Šiaurinėje Chopok kalno dalyje, šalia „Otupne“ keltuvo, veikia sniego parkas. Šis slidinėjimo kurortas tinka tiek pradedantiems, tiek pažengusiems slidininkams. Vieną iš vakarų, grupei pageidaujant, vykstame į Slovakų nacionalinį restoraną „Kolybą“*. Nakvynė.

6 diena Slidinėjimas. Inventoriaus grąžinimas, krikštynų apeigos naujokams, atsisveikinimas su kalnais. Maudynės Bešeniovo terminiuose baseinuose*. Nakvynė.

7 diena Anksti ryte išvykstame iš Slovakijos. Kelionė per Lenkiją. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 6 nakvynės pasirinktame apgyvendinime su pasirinktu maitinimu; kelionės vadovo paslaugos; kelionės dokumentų sutvarkymas; kiekvieną dieną nuvežimas iki slidinėjimo trasų ir atgal; dvi slidinėjimo slidėmis pamokos pradedantiesiems.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

kurorto rinkliava (privaloma); slidinėjimo abonementas; slidinėjimo inventoriaus nuoma ~ 12 EUR dienai; medicininės pagalbos užsienyje draudimas; bilietai į mokamus objektus ~ 18 EUR.