Lėktuvų bilietai į Barseloną

Paskelbta: 2016 vasario 5

nuo 131 
  • Park Guell in Barcelona, Spain
  • Lėktuvų bilietai į Barseloną, pigūs skrydžiai
  • Ispanija, Barselona, skrydžiai, lėktuvų bilietai
  • Barselona, Ispanija, lėktuvų bilietai

Lėktuvų bilietai į Barseloną (Išparduota)

 
  • Kaina: nuo 131 
  • Maitinimas: Be maitinimo
  • Trukmė: 9 nakvynės
  • Išvykimo data: 2016 balandžio 6 d.
  • Skrydis: Vilnius

Lėktuvų bilietai į Barseloną, Ispaniją, skrydžiai vykdomi tiesiogiai iš Vilniaus oro uosto.
✅ tiesioginis skrydis
✅ rankinio bagažo gabenimas

Dėmesio! Vietų skaičius už šią kainą ribotas. Dėl likusių vietų susisiekite tel. 8 684 42334

Detalus kelionės aprašymas

BARSELONA

Lėktuvų bilietai į Barseloną (Ispanija) už puikią kainą!

Vilnius – Barselona – Vilnius
2016.04.06 – 2016.04.15 nuo 131 EUR/asm.

Į kelionės kainą įskaičiuota:

– skrydis,
– rankinio bagažo gabenimas.

Pastabos:

– bilietų kiekis nurodyta kaina yra ribotas,
– galimos kitos datos už panašias kainas,
– apgyvendinimo Barselonoje teiraukitės mūsų konsultantų.

Pasiūlymas pateiktas 2016.02.04.

Apie Ispaniją

Ispanija tikriausiai visiems asocijuojasi su garsais, skoniais, muzika, laisve. Tačiau vienu žodžiu jos apibūdinti neįmanoma. Kartu ji tokia įvairi ir stebinanti, kad vieno karto ją pažinti tikrai nepakaks.

Ispaniją garsina jaudinantis ir aistringas flamenkas, prieštaringai vertinama koridos tradicija, iliuzijų meistro S. Dali šedevrai, įspūdinga A. Gaudžio architektūra, gamtos stebuklai ir, žinoma, pasakiškai skani vietinė virtuvė.

Oficialiai: Ispanijos Karalystė.

Plotas: 504 782 km²

Gyventojų skaičius: apie 46 mln.

Sostinė: Madridas.

Žymūs miestai: Madridas, Barselona, Taragona, Valnesija, Malaga, Granada.

Oficiali kalba: ispanų.

Valiuta: euras.

Geografija: įsikūrusi Pirėnų pusiasalyje. Ją supa Viduržemio jūra ir Atlanto vandenynas.

Lauktuvės iš Ispanijos: ispaniškas vynas, vytintas kumpis, iš jaučio odos pagaminta gertuvė, spalvoto stiklo dirbiniai iš Maljorkos, odos gaminiai iš Balearų salų, porcelianas iš Valensijos, flamenko atributai, koridos suvenyrai iš Sevilijos ir kt.

Oras: visada puikus! Vasarą čia lepina saulė, šiltas vanduo ir +30 ar +40 laipsnių oro temperatūra. Jei nepernešate karščių, apsilankykite pavasarį ar rudenį. Kanarų salos – kita kalba. Čia poilsiautojų laukiama ištisus metus. Vasarą mėgausitės iki +28 laipsnių šiluma, o žiemą neturėtų nukristi žemiau nei +21 laipsnis.

7 Ispanijos stebuklai:

La Sagrada Familia – tai viena originaliausių bažnyčių visame pasaulyje, kuri stebina ne tik visko mačiusius keliautojus, bet ir architektūros žinovus. Barselonoje esanti bažnyčia statoma nuo 1882 m. iki šiol.

Salvadoro Dali muziejus-teatras įsikūręs Figereso miestelyje. Muziejus sutraukia minias modernaus meno gerbėjų ir smalsuolių. Salvadoro Dali pasaulis įtrauks, užburs ir atmintyje išliks ilgam.

Guelio parkas – tarsi spalvinga pasaka, sukurta A. Gaudžio. Čia atsikleidžia architektūros ir gamtos harmonija. Kiekvienas parke esantis bokštelis, suolelis ar namelis priverčia stabtelėti ir nejučia žavėtis talentingo meistro sukurtais stebuklais.

Teidės ugnikalnis – aukščiausias taškas visoje Ispanijoje. Ugnikalnis stūkso Tenerifėje esančiame nacionaliniame parke Las Canados del Teide. Čia, keliaujant vaizdingu keliu, sutiksite spygliuočių miškus, spalvingas vulkanines uolas, vilnijančias sustingusios lavos upes, nemažai augalijos ir gyvūnijos.

Lanzarotės sala – 4-toji pagal dydį Ispanijos sala, žavinti tik jai vienai būdingu kraštovaizdžiu. Kadaise derlingą žemę užliejusi lava suformavo unikaliai įspūdingą aplinką. Saloje, lava pedengtas uolienas keičia žavingi miesteliai, apsupti vynuogynų... O pasiekus Harijos miestelio apylinkes, prieš akis atsiveria didžiulis palmių slėnis.

Monserato vienuolynas – švenčiausia Katalonijos vieta, vienas seniausių benediktinių vienuolynų Ispanijoje. Vienuolynas, įsikūręs nuostabaus grožio kalnų apsuptyje, traukte traukia tikinčiuosius, alpinistus, keliautojus bei įkvėpimo ieškančius menininkus.

Los Gigantes uolos – „ant pasaulio krašto“ esančios gražuolės uolos įsikūrusios Tenerifėje. 700 m siekiančios uolos išties gniaužia kvapą. Čia apima jausmas, jog visas pasaulis po kojomis! Prieš akis atsiveria gilūs tarpekliai, iškilūs kalnagūbriai ir uolos.

GAUKITE GERIAUSIUS KELIONIŲ PASIŪLYMUS!
Neradote tinkamo kelionės varianto? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite karščiausius kelionių pasiūlymus!