Keliauk į Paryžių dabar už neįtikėtiną kainą! Akcija TIK ŠIANDIEN!

Paskelbta: 2018 sausio 26

Top product
nuo 215 /nuo 429 
 • paris_640x480
 • trvl-rt-bus-b67-B-67_3d_2
 • trvl-rt-bus-b67-B-67_3d_4

Keliauk į Paryžių dabar už neįtikėtiną kainą! Akcija TIK ŠIANDIEN! (Su pusryčiais) (Išparduota)

 
 • Kaina: nuo 215 /nuo 429 
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • Trukmė: 7 naktys
 • Išvykimo data: 2018 kovo 28 d.
 • Skrydis: Kelionė autobusu

Keliauk į Paryžių dabar už neįtikėtiną kainą! Kelionė autobusu, 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir organizuota ekskursinė programa!

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Pervežimai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Viešbutis
Dėmesio! Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Vietų skaičius už šią kainą ribotas. Dėl likusių vietų susisiekite tel. +370 600 26764

Detalus kelionės aprašymas

Keliauk į Paryžių dabar už neįtikėtiną kainą! Kelionė autobusu, 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais ir organizuota ekskursinė programa!

BRAUNŠVEIGAS – PARYŽIUS – VERSALIO RŪMAI IR SODAI – AMSTERDAMAS

1 diena
Labai anksti ryte išvykstate iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Vakare atvykstate į viešbutį netoli Lenkijos–Vokietijos pasienio. Nakvynė viešbutyje.
2 diena
Pusryčiai. Pusryčiai. Kelionę tęsiate per Vokietiją. Atvykstate į Braunšveigą. Miesto istorija glaudžia susijusi su Velfų gimine: XII amžiuje hercogas Heinrichas Liūtas pavertė Braunšveigą savo rezidencijos miestu, paskui išplėtė iki Hanzos miesto ir galingo prekybinės veiklos centro. Valdant Otui IV, kuris taip pat buvo Velfas, Braunšveigas tapo imperatoriaus miestu ir svarbiausiu Europos centru. Ekskursiją pradedate pilies aikštėje, kurioje stovi liūto paminklas, apžiūrite *Katedrą, kurioje palaidotas Henrikas Liūtas ir jo žmona; pamatote Senamiesčio turgų, Rotušę, su dviaukšte dengta arkada, ir netoliese esančią Šv. Martyno katedrą. Išvykstate Paryžiaus link. Kelionė per Vokietiją, Prancūziją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Metzo. Nakvynė viešbutyje.

3 diena
Pusryčiai. Vykstate į Paryžių. Atvykus ekskursija autobusu: Bastilijos aikštė su Liepos kolona ir Bastilijos Opera, Paryžiaus lopšys – Sitė sala su miesto istoriją įkūnijančia Dievo Motinos katedra, Panteonas, Santarvės aikštė, Eliziejaus laukai, Napoleono pergales įamžinanti Triumfo arka, ekstravagantiška prabangioji Ch. Garnier Opera. Vakare *plaukiate laivu Senos upe, kuri labai glaudžiai susijusi su miestu ir dalina jį į dvi dalis. Vakare, esant galimybei, siūlome apsilankyti viename iš garsiausių pasaulio kabaretų Moulin Rouge, Lido arba Crazy Horse (už papildomą mokestį nuo 115 EUR asmeniui). Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.
4 diena
Pusryčiai. Vykstate į Versalį. Aplankote Liudviko XIV ***karališkąją rezidenciją, kuri tapo karaliaus-Saulės paminklu ir testamentu ateinančioms kartoms. Visoje didžiulėje rūmų ir parko ansamblio teritorijoje nerasite nė vienos atsitiktinės linijos. Liudvikas XIV mėgo teatrą ir visą karališko dvaro gyvenimą pavertė pompastišku spektakliu. Ištaigingos pagrindinės menės, aplink Marmuro kiemą išsidėstę karaliaus ir karalienės apartamentai, iškilmėms skirtos menės, kuriose vyko oficialusis dvaro gyvenimas. Pradedant nuo Heraklio menės, visos iškilmių salės yra skirtos kuriai nors iš Olimpo dievybių. Pati prabangiausia – 70 m ilgio Veidrodžių menė, kurioje buvo pasirašyta Versalio sutartis. Sugrįžtate į Paryžių. Ekskursija po miestą: „Fragonard“ parfumerijos muziejus ir parduotuvė, viena gražiausių Paryžiuje – Vandomo aikštė, sužeistiems ir benamiams karo veteranams pastatytas Invalidų rūmų ansamblis, kuriame aplankote ten esančius *Armijos muziejų ir *Napoleono kapą. Besižavintiems O. Rodeno kūryba siūlome aplankyti Birono rūmuose įsikūrusį *muziejų. Vakare gėritės nuostabiais Paryžiaus vaizdais nuo *Eifelio bokšto. 1889 m. pasaulinei parodai pastatytas kaip laikinas šiuolaikinis Paryžiaus akcentas, bokštas tapo neatsiejama miesto veido dalimi. Pageidaujantys gali savarankiškai vykti į Disneilendą (įėjimo ir traukinio bilietų kaina apie 75 EUR) ir visą dieną praleisti atrakcionų ir pramogų parke. Nakvynė viešbutyje Paryžiuje.
5 diena
Pusryčiai. Aplankote didžiausią pasaulyje meno muziejų – *Luvrą. Šiame turtingame meno pasaulyje viešpatauja „trys deivės“: Leonardo da Vinčio „Mona Liza“; Egėjo jūroje rasta sparnuotoji pergalės deivė – Nikė Samotrakė; žymiausia pasaulyje antikinė meilės deivė – „Milo Venera“. Pažintis su Monmartru, kurio kalva jau du dešimtmečius siejama su menininkais: didingoji neoromaninė Šv. Širdies bazilika, dailininkų Meka – Tertre aikštė, kurioje dailininkai eksponavo savo kūrinius dar XIX a.; senasis kabaretas Lapin agile (Vikrusis triušis). Pavakary išvykstate Belgijos link. Nakvynė viešbutyje Lilio apylinkėse.
6 diena
Pusryčiai. Išvykstate į Amsterdamą. Atvykus ekskursija po miestą aplankant Dam (Rotušės) aikštę, Singel kanalo gėlių turgų. *Plaukiate laivu Amsterdamo kanalais. Po pietų išvykstate Magdeburgo link. Kelionė per Vokietiją. Vėlai vakare atvykstate į viešbutį prie Magdeburgo. Nakvynė viešbutyje.

7 diena
Pusryčiai. Išvykstate į Lietuvą. Kelionė per Vokietiją, Lenkiją. Naktį sugrįžtate į Lietuvą.
Kelionės metu nuvažiuojama ~4700 km.

Į kelionės kainą įskaičiuota
Kelionė autobusu,
6 nakvynės viešbučiuose,
maitinimas – 6 pusryčiai (kontinentiniai),
kelionės vadovo paslaugos,
ekskursinė programa,
informacinė dalomoji medžiaga kelionės metu,
kelionės dokumentų sutvarkymas.
Pastabos
Išvykimas ir grįžimas galimi iš Vilniaus, Kauno, ¹Panevėžio, ¹Šiaulių, ¹Klaipėdos, ¹Marijampolės ir Alytaus.
(¹) – yra papildomų sąlygų.
(*) – mokami objektai ir visuomeninio transporto bilietai. Turistas moka pats apie 110 EUR už visus (*) pažymėtus objektus.
(***) – mokami objektai, kuriuos būtina užsisakyti prieš išvykstant. Kaina – apie 18 EUR asmeniui.
Kelionės programa, objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir kainos gali keistis.
Tiksli autobuso kategorija, dydis, valstybinis numeris pateikiama keliautojo atmintinėje ir www.novaturas.lt.
Į kainą neįskaičiuotos papildomos išlaidos: draudimas, kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos, arbatpinigiai, pietūs, vakarienės, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Apie Prancūziją

Prancūzija arba Prancūzijos Respublika yra moderni  Europos valstybė, kuri iš pietų į šiaurę driekiasi nuo Viduržemio jūros iki Lamanšo sąsiaurio ir Šiaurės jūros, iš rytų į vakarus nuo Reino iki Atlanto vandenyno. Prancūzijoje gyvena apie 62 milijonus gyventojų. Tai yra šiek tiek daugiau nei yra registruojama Didžiojoje Britanijoje.

Klimatas Prancūzijoje yra gana kintantis, bet atitinkantis Vakarų Europos zoną. Čia yra šiek tiek šilčiau nei Didžiojoje Britanijoje, bet vėsiau nei Ispanijoje.

Mėgstantys gurmaniškai pavalgyti tikrai ras ką sukrimsti viešėdami Prancūzijoje. Beveik kiekvienas regionas turi savitą virtuvę ir maisto ruošimo tradiciją. Pietiniai regionai mėgsta jūros gerybes, austres krevetes, Rytų Prancūzijoje populiarus yra sotus maistas, kaip kopūstai su dešrelėmis, o Šiaurės Prancūzijoje beveik nė vienas patiekalas neapseina be bulvių ir kiaulienos. Pagrindinis ir labiausiai išsiskiriantis valgis yra sūris. Jo rūšių priskaičiuojama daugiau nei 300. Jis yra ragaujamas visuose regionuose. Dauguma turistų lauktuvėms vežą keletą sūrio rūšių.

Prancūzija yra labai mėgiama turistų. Kasmet ją aplanko keliasdešimt milijonų keliautojų. Pagrindiniai ir populiariausi Prancūzijos miestai:

Paryžius. Šis miestas yra ne tik Prancūzijos sostinė, bet ir turistų laikomas pačių geriausiu šalyje. Galima tik spėti, kad šį miestą labiausiai išgarsino Eifelio bokštas. Be šio objekto, dar yra labai daug lankytinų objektų, kuriuos kasmet aplanko milijonai tustų: Eliziejaus laukai (Avenue des Champs Elysees), Triumfo arka (Arc de Triomphe), Dievo Motinos katedra (Notre Dame), Luvras (Musee du Louvre), Monmartras (Monmartre), Santarvės aikštė (Place de la Concorde) ir kt.

Nicos miestas yra įsikūręs Prancūziškoje Rivjeroje, tarp Viduržemio jūros ir kalnų. Dauguma keliautojų čia atvyksta ne tik apžiūrėti įžymių objektų kaip: gėlių turgus (Cours saleya), senamiestis, meno galerijos, uostas, Garibaldžio aikštė (Place Garibaldi), bet ir pailsėti garsiuose smėlio paplūdimiuose.

Liono (Lyon) miestas turi istorinį centrą, kuris yra įsikūręs tarp Sonos ir Ronos upių. Dauguma Liono miesto pastatų yra įtraukti į UNESCO paveldą. Miestas yra tinkamas turiningai praleisti savaitgalį ar sustoti pailsėti keliaujant po Prancūziją. Čia galėsite aplankyti ne vieną muziejų, daugybę parduotuvių ir tikrai gero skonio bei tradicijas išlaikiusių restoranų ar jaukių kavinių.

Marselis (Marseille) garsėja kaip istorinis Viduržemio jūros uostas, turintis energinga ir modernų centrą su pagrindine La Canebière  gatve. Senasis uosta iki šiol siūlo pramogines keliones su istoriniais laivais. Lankytini objektai Marselyje: Egipto senienų muziejus (Vielle Charite), Šv. Viktoro abatija, Ifo pilis.

Strasbūras (Strasbourg) – istorinis Prancūzijos miestas, kuriame yra įsikūręs Europos Parlamentas. Čia viešėdami turėsite galimybę aplankyti nuostabaus grožio gotikinę katedrą, Šv. Tomo gotikinę bažnyčią, Rohano rūmus, modernaus meno muziejų, bandysite prasilenkti siaurose gatvelėse ar pasivaikščiosite Ponts-Couverts tiltais, kuriuos puošią dar nuo viduramžių likę sargybos bokšteliai.

Tulūza (Toulouse) dar vadinamas „Rožinių miestu“, visuomet pritraukia turistus savo įstabiu miesto centru ir viduržemio jūros gėrybių maisto skoniu. Labiausi lankomi objektai: Jakobinų bažnyčia, v. Saturnino bažnyčia, Augustinų muziejus, Kosmoso muziejus – planetariumas, Hotel d‘Assezat rūmai.

GAUKITE GERIAUSIUS KELIONIŲ PASIŪLYMUS!
Neradote tinkamo kelionės varianto? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite karščiausius kelionių pasiūlymus!