Nuotykių savaitgalis Paryžiuje (per Jonines)

Paskelbta: 2017 kovo 30

nuo 209 
 • nuotykių savaitgalis Paryžiuje
 • bristol-république-18
 • 517028_8_z
 • 517028_16_b
 • 7014760
 • 7015277

Nuotykių savaitgalis Paryžiuje (per Jonines) (Su pusryčiais) (Išparduota)

 
 • Kaina: nuo 209 
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • Trukmė: 2 naktys
 • Išvykimo data: 2017 birželio 23 d.
 • Skrydis: Vilnius - Paryžius - Vilnius

Romantiška savaitgalio išvyka į žavingąjį Paryžių užburs savo dvasia, nuostabia architektūra, meno paminklais bei išskirtiniu stiliaus pojūčiu. Paryžiuje net oras kvepia kitaip, čia tvyro kepamų kaštonų, nuotykių, meilės ir subtilių prancūziškų kvepalų aromatas.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Skrydis
 • Viešbutis
Viešbutis:
"Bristol Republique
:
 • Baras
 • Wi-Fi
 • Plaukų džiovintuvas
 • TV
Dėmesio! Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Vietų skaičius už šią kainą ribotas. Dėl likusių vietų susisiekite tel. +370 600 26764

Detalus kelionės aprašymas

Praleiskite savaitgalį kitaip! Joninių savaitgalį sutikite Prancūzijoje, meilės mieste! Nuotykių savaitgalis Paryžiuje Prancūzišku ritmu vos nuo 209 EUR su skrydžiais ir apgyvendinimu + pusryčiais viešbutyje, įsikūrusiame netoli Paryžiaus centro!

Paryžius – svaiginančios romantikos ir meno miestas, garsus savo didybe, grožiu ir architektūriniais paminklais. Paryžiuje gausu parkų, muziejų, architektūrinių paminklų, kuriuos galima aplankyti visiškai nemokamai. Čia nuolaidomis ypač „lepinamas“ ES jaunimas iki 26 m.Sunku atsispirti Paryžiaus grožiui ir romantikai? O argi verta.

Paryžius – didžiulis miestas, kuriame už kiekvieno kampo slypi vis nauja istorija. Atvykus į šį miestą tiesiog privalu leistis į turą su gidu. Kartu su gidu aplankysite vietas, kurių nepasiekia autobusai. Būsite supažindinti su Paryžiaus istorijomis ir autentiška, Europoje labiausiai lankomo miesto, kultūra. Ir visa tai nemokamai!
NEMOKAMOS LANKYTINOS VIETOS PARYŽIUJE

Nuotykių savaitgalis Paryžiuje
UŽSISAKYK JAU DABAR!

Apie Prancūziją

Prancūzija arba Prancūzijos Respublika yra moderni  Europos valstybė, kuri iš pietų į šiaurę driekiasi nuo Viduržemio jūros iki Lamanšo sąsiaurio ir Šiaurės jūros, iš rytų į vakarus nuo Reino iki Atlanto vandenyno. Prancūzijoje gyvena apie 62 milijonus gyventojų. Tai yra šiek tiek daugiau nei yra registruojama Didžiojoje Britanijoje.

Klimatas Prancūzijoje yra gana kintantis, bet atitinkantis Vakarų Europos zoną. Čia yra šiek tiek šilčiau nei Didžiojoje Britanijoje, bet vėsiau nei Ispanijoje.

Mėgstantys gurmaniškai pavalgyti tikrai ras ką sukrimsti viešėdami Prancūzijoje. Beveik kiekvienas regionas turi savitą virtuvę ir maisto ruošimo tradiciją. Pietiniai regionai mėgsta jūros gerybes, austres krevetes, Rytų Prancūzijoje populiarus yra sotus maistas, kaip kopūstai su dešrelėmis, o Šiaurės Prancūzijoje beveik nė vienas patiekalas neapseina be bulvių ir kiaulienos. Pagrindinis ir labiausiai išsiskiriantis valgis yra sūris. Jo rūšių priskaičiuojama daugiau nei 300. Jis yra ragaujamas visuose regionuose. Dauguma turistų lauktuvėms vežą keletą sūrio rūšių.

Prancūzija yra labai mėgiama turistų. Kasmet ją aplanko keliasdešimt milijonų keliautojų. Pagrindiniai ir populiariausi Prancūzijos miestai:

Paryžius. Šis miestas yra ne tik Prancūzijos sostinė, bet ir turistų laikomas pačių geriausiu šalyje. Galima tik spėti, kad šį miestą labiausiai išgarsino Eifelio bokštas. Be šio objekto, dar yra labai daug lankytinų objektų, kuriuos kasmet aplanko milijonai tustų: Eliziejaus laukai (Avenue des Champs Elysees), Triumfo arka (Arc de Triomphe), Dievo Motinos katedra (Notre Dame), Luvras (Musee du Louvre), Monmartras (Monmartre), Santarvės aikštė (Place de la Concorde) ir kt.

Nicos miestas yra įsikūręs Prancūziškoje Rivjeroje, tarp Viduržemio jūros ir kalnų. Dauguma keliautojų čia atvyksta ne tik apžiūrėti įžymių objektų kaip: gėlių turgus (Cours saleya), senamiestis, meno galerijos, uostas, Garibaldžio aikštė (Place Garibaldi), bet ir pailsėti garsiuose smėlio paplūdimiuose.

Liono (Lyon) miestas turi istorinį centrą, kuris yra įsikūręs tarp Sonos ir Ronos upių. Dauguma Liono miesto pastatų yra įtraukti į UNESCO paveldą. Miestas yra tinkamas turiningai praleisti savaitgalį ar sustoti pailsėti keliaujant po Prancūziją. Čia galėsite aplankyti ne vieną muziejų, daugybę parduotuvių ir tikrai gero skonio bei tradicijas išlaikiusių restoranų ar jaukių kavinių.

Marselis (Marseille) garsėja kaip istorinis Viduržemio jūros uostas, turintis energinga ir modernų centrą su pagrindine La Canebière  gatve. Senasis uosta iki šiol siūlo pramogines keliones su istoriniais laivais. Lankytini objektai Marselyje: Egipto senienų muziejus (Vielle Charite), Šv. Viktoro abatija, Ifo pilis.

Strasbūras (Strasbourg) – istorinis Prancūzijos miestas, kuriame yra įsikūręs Europos Parlamentas. Čia viešėdami turėsite galimybę aplankyti nuostabaus grožio gotikinę katedrą, Šv. Tomo gotikinę bažnyčią, Rohano rūmus, modernaus meno muziejų, bandysite prasilenkti siaurose gatvelėse ar pasivaikščiosite Ponts-Couverts tiltais, kuriuos puošią dar nuo viduramžių likę sargybos bokšteliai.

Tulūza (Toulouse) dar vadinamas „Rožinių miestu“, visuomet pritraukia turistus savo įstabiu miesto centru ir viduržemio jūros gėrybių maisto skoniu. Labiausi lankomi objektai: Jakobinų bažnyčia, v. Saturnino bažnyčia, Augustinų muziejus, Kosmoso muziejus – planetariumas, Hotel d‘Assezat rūmai.

GAUKITE GERIAUSIUS KELIONIŲ PASIŪLYMUS!
Neradote tinkamo kelionės varianto? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite karščiausius kelionių pasiūlymus!