Pigi kelionė į Maltą

Paskelbta: 2015 liepos 20

nuo 465 
 • Malta pigi kelionė
 • Malta
 • Pigi kelionė į Maltą

Pigi kelionė į Maltą (Išparduota)

 
 • Kaina: nuo 465 
 • Maitinimas: Be maitinimo
 • Trukmė: 10 nakvynių
 • Išvykimo data: 2015 rugpjūčio 17 d.
 • Skrydis: Kaunas

Pigi kelionė į Maltą. Į kelionės kainą įskaičiuota skrydis + viešbutis. Malta – sala, esanti tarp Sicilijos ir Šiaurės Afrikos pakrančių, pritraukianti poilsiautojus kraštovaizdžiu, uolėtomis pakrantėmis, smėlėtais paplūdimiais ir skaidria jūra.

Dėmesio! Vietų skaičius už šią kainą ribotas. Dėl likusių vietų susisiekite tel. 8 684 42334

Detalus kelionės aprašymas

Viešbutis BLUE SEA SANTA MARIA HOTEL & APARTMENTS 3*

Apie viešbutį:

Svečiai kviečiami apsistoti apartamentuose ir kambariuose su balkonais bei nemokamai naudotis visus metus veikiančiu lauko baseinu.

Viešbučio vieta:

Viešbutis „Blue Sea San Anton“ įsikūręs Maltoje, Budžibos pajūrio kurorte. Iki uolėtų ir smėlėtų Šv. Pauliaus įlankos paplūdimių galima nueiti per 15 minučių. Netoliese „Blue Sea San Anton“ stoja iki Maltos tarptautinio oro uosto važiuojantys autobusai.

Viešbučio teritorijoje:

Viešbutyje yra registratūra bei netoliese nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, restoranas (savitarnos), baras.

Kambariai:

– vonios kambariai,
– oro kondicionierius,
– televizoriai,
– stalai su kėdėmis,
– virtuvėlė,
– balkonai.

Maitinimas:

pusryčiai.

Aktyvus poilsis:

– lauko baseinas (visus metus),
– deginimosi terasa

Į kelionės kainą įskaičiuota (skrydis + viešbutis):

– skrydis lėktuvu,
– rankinio bagažo gabenimas,
– apgyvendinimas su nurodytu maitinimu.

Pasiūlymas pateiktas 2015.07.20.

Apie Maltą

Maltos sala yra maža nepriklausoma valstybė įsikūrusi Viduržemio Jūros centre 93 km pietų kryptimi nuo Sicilijos salos bei 228 km nuo Šiaurės Afrikos.  Visa Maltos populiacija siekia 400 tūkst. Gyventojų, kurie įsikūrę 316 kvadratinių kilometrų salyno plote . Tai mažiausia Europos Sąjungos narė.  Pagrindinės kalbos vyraujančios salyne – Maltiečių bei Anglų.

Malta yra salų masyvas, kurį sudaro net septynios salos, iš kurių tik trys didžiausiosios yra apgyvendintos: Malta, Gozo sala ir Komino sala.

Matos sala yra didžiausia salyne , kurioje yra įsikūrę pagrindiniai kultūros, komercijos ir administraciniai centrai.

Gozo sala yra antroji pagal dydį Maltos salyne. Čia didesnis dėmesys skiriamas kaimo turizmui. Gozo sala charakterizuojama kaip žvejybos, amatininkystės bei agrokultūros centras.

Komino, trečioji pagal dydį sala yra mažesnė už Maltos bei Gozo salas. Ši sala yra mažai apgyvendinta ir čia įsikūręs tik vienas viešbutis.

Maltoje vyrauja saulėtas Viduržemio Jūros klimatas, kurį įtakoja jūra. Vasaros čia karštos, sausos ir saulėtos. Dienos karštį vasaromis dažnai sušvelnina jūros brizas. Pavasaris ir vasara Maltoje yra vėsesni išskyrus atvejus kai Afrikos Scirocco vėjas atpučia karščio bangas bei drėgmę. Žiemos salyne švelnios su šalčio intarpais, kuriuos atneša centrinės bei pietrytinės Europos vėjai.

Tai viena populiariausių atostogų krypčių keliautojams, kurie nori išrūkti iš rutinos ir pasilepinti Viduržemio Jūros teikiamais malonumais ir saulės šiluma.

Daugelis Maltos paplūdimių yra klintiniai, su lygiais plotais, kuriuose galėsite netrukdomi maudytis saulės voniose, ir kopėčiomis, kurių pagalba galėsite nesunkiai pasiekti jūrą. Prisiminkite, jog Malta yra salynas, tad plačių, smėlėtų paplūdimių čia nereikėtų tikėtis.

Vienas gražiausių Maltos salyno paplūdimių – mėlynosios įlankos (Blue Lagoon), esantis Komino saloje. Jį galite pasiekti iš Gozo salos arba Maltos kruizų kompanijų. Valtys čia dažnai prisišvartuoja pakrantėje, jog lankytojams suteiktų dar didesnį malonumą.

Kiti pagrindiniai Maltos paplūdimiai yra:

Rojaus įlankos (Paradise Bay) – šalia Gozo saloje esančio Cirkewwa keltų terminalo esantis mažas, tačiau vaizdingas, nuošalesnis  paplūdimys.  Šis pliažas labai patogus šeimoms su vaikais bei paviršinio nardymo gerbėjams. Čia galite išsinuomoti skėčius bei paplūdimio gultus, taip pat yra įvairių atrakcijų.

Għajn Tuffieħa – populiarus smėlio paplūdimys esantis žemiau kalnų bei neįprastos formos iškyšuliu.  Žmogaus rankų nepaliestame ir kampelyje taip pat galite mėgautis visais patogumais – paplūdimio gultais ir skėčiais, užkandžių baru.

Mellieħa Bay – didžiausias iš trylikos paplūdimių Mellieħa regione. Jis įsiterpęs tarp dviejų kyšulių pliažas – nuostabi vieta poilsiui. Paplūdimyje teikiamos įvairios paslaugos, netoliese įsikūrę keli viešbučiai. Kai kurios įlankos dalys  tinkamos vandens sporto ir burlenčių gerbėjams. Čia įsikūrę ir gelbėtojų bei pirmosios pagalbos tarnybos.

Pasilepinę saulės voniomis bei pasimėgavę Viduržemio jūra nepamirškite pamaloninti ir savo skonio receptorių tradiciniais Maltos patiekalais: žuvies pyragu (Lampuki Pie), triušienos troškiniu, daržovių ragu (Kapunata), o desertas „kannoli“ (keptas, traškus paplotėlis su ricotta sūriu) nepaliks abejingų.

Grįždami nepamirškite namie likusių artimųjų, kurie apsidžiaugs tradicinėmis lauktuvėmis iš Maltos salyno. Pasufleruosime keletą idėjų nežinantiems kuo nudžiuginti namiškius:

 • Sakalo statulėlės - simbolinis Maltos atributas, kuris gyvuoja jau daugybę amžių;
 • Finikiečių akis – dar vadinama Horo (egiptiečių dievo) akimi, apsaugos nuo blogos akies ją turinčius asmenis;
 • Maltos riterio figūrėles – saugos namus bei padės išvengti ligų;
 • Originalūs Maltos šachmatai, kuriuose karalienių figūrėles yra be pagrindinio atributo – karūnos, kadangi Maltos riteriai prisaikdinami duoda ir celibato įžadus;
 • Mažiausieji namiškiai liks sužavėti sulaukę lauktuvėms tradicinės Maltos nugos.

GAUKITE GERIAUSIUS KELIONIŲ PASIŪLYMUS!
Neradote tinkamo kelionės varianto? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite karščiausius kelionių pasiūlymus!