Talinas – Ryga (Naujametinė kelionė)

Paskelbta: 2017 gruodžio 27

Top product
nuo 120 /nuo 129 
 • 4995
 • 4921
 • 4922
 • 4912_larger

Talinas – Ryga (Naujametinė kelionė) (Su pusryčiais) (Išparduota)

 
 • Kaina: nuo 120 /nuo 129 
 • Maitinimas: Pusryčiai
 • Trukmė: 1 nakvynė
 • Išvykimo data: 2017 gruodžio 31 d.
 • Skrydis: Kelionė autobusu
 • Organizatorius: Guliverio kelionės

Naujieji metai tai šventė, kuri vienija ne tik šalis, bet ir žemynus, tad šiais metais siūlome gražiausią metų šventę sutikti ne tik smagiai, bet ir išskirtinai.

 

Į kelionės kainą įskaičiuota:
 • Pervežimai
 • Kelionės vadovo paslaugos
 • Viešbutis
Dėmesio! Kaina nurodyta vienam asmeniui, gyvenant dviviečiame kambaryje. Vietų skaičius už šią kainą ribotas. Dėl likusių vietų susisiekite tel. +370 600 26764

Detalus kelionės aprašymas

Naujieji metai tai šventė, kuri vienija ne tik šalis, bet ir žemynus, tad šiais metais siūlome gražiausią metų šventę sutikti ne tik smagiai, bet ir išskirtinai.

1 diena. Anksti ryte išvykstame iš Lietuvos. Atvykus apžvalginė ekskursija po šventiškai pasipuošusį Taliną autobusu: Kadriorgo parkas ir rūmai, XVIII a. caro Petro Didžiojo pavedimu pastatyti žmonai Jekaterinai I. Italų architekto Nikolo Mičeti projektuoti grandioziniai rūmai ir juos supantis parkas – puikus carinės ekstravagancijos pavyzdys. Dabar čia įsikūręs Estijos dailės muziejus. Jame eksponuojama šimtai XVI-XX a. Vakarų ir Rusijos menininkų tapybos darbų, nuotraukos, skulptūros ir kiti meno kūriniai. Pravažiuojame Piritos buriavimo centrą. Ekskursijos tęsinys pėsčiomis po Talino senamiestį, įtrauktą į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą: Tompea pilis, kurioje įsikūręs Estijos parlamentas, ir Hermano bokštas, A. Nevskio ortodoksų katedra, XIII a. gotikinė Domo katedra, apžvalginės aikštelės, nuo kurių atsiveria nuostabus vaizdas į Talino įlanką ir senamiestį, „Trumpoji koja”, miesto rotušė, „bandelių” skersgatvis, miesto amatininkų ir „Juodagalvių” gildijos pastatai, „Storosios Margaritos” bokštas.  Laisvas laikas. Naujųjų Metų sutikimas miesto Rotušės aikštėje: puošni kalėdinė eglutė, linksma muzika, šventinis šurmulys ir fejerverkai. Nakvynė viešbutyje Taline.

2 diena. Pusryčiai. Išvykstame į šventiškai pasipuošusią Latvijos sostinę Rygą, nuo XIII a. priklausiusią Hanzos pirklių sąjungai. Rygos senamiestis yra įtrauktas į UNESCO pasaulio paveldo sąrašą. Miestas ypač žymus gausia Art Nouveau (Jugendstil) architektūra. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis: Rygos pilis, Trijų brolių namai, Šv. Jokūbo bažnyčia, didžiausia Pabaltijyje Domo katedra, kurioje ilsisi Rygos įkūrėjo vyskupo Alberto palaikai, Švedų vartai, gynybinių sienų liekanos, Mažosios ir Didžiosios Gildijos pastatai, Katės namas, visada šurmuliuojanti Livu aištė, aukščiausia mieste Šv. Petro bažnyčia, Rotušės aikštė, nepakartojamas „Juodagalvių namas”, Laisvės paminklas ir Operos teatras. Pasivaikščiosime po kalėdinę mugę, kvepiančią imbieriniais meduoliais, kava ir karštu vynu, bei kviečiančią įsigyti dovanų namiškiams. Vėlai vakare grįžtame į Lietuvą.

Į kelionės kainą įskaičiuota

kelionė patogiu autobusu; 1 nakvynė su pusryčiais viešbutyje; kelionės vadovo paslaugos; ekskursinė programa; kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota

(*) – bilietai į mokamus objektus ~ 6 EUR * medicininių išlaidų draudimas kelionės metu *12 31d Naujametinė vakarienė viešbučio restorane (švediškas stalas) su įskaičiuota putojančio vyno taure, kava, arbata.

Pastabos

pirkdami kelialapį, reikalaukite šios kelionės atmintinės; objektų lankymo tvarka, skaičius ir įėjimo bilietų kaina gali keistis; bažnyčiose, muziejuose ir kituose mokamuose objektuose kelionės vadovas ekskursijų neveda.

 

GAUKITE GERIAUSIUS KELIONIŲ PASIŪLYMUS!
Neradote tinkamo kelionės varianto? Užsisakykite naujienlaiškį ir gaukite karščiausius kelionių pasiūlymus!